Nominalo valiuta
Išleidimo metai
Monetos rūšis
Metalas
Monetų serijos
Ypatumai
Dėmesio: Keičiasi numizmatinių vertybių pardavimo tvarka – kolekcinių monetų, nukaldintų iš tauriųjų metalų, – ne daugiau kaip po 1 vnt. (vietoje buvusių 2 vnt.), proginių monetų su Lietuvos nacionaline puse numizmatinėje pakuotėje, – ne daugiau kaip po 2 vnt. (vietoje buvusių 5 vnt.). Dėl Vyriausybės paskelbto karantino Lietuvos Respublikoje monetų, įsigytų nuo lapkričio 7 d., laikinai, kasose nebus galimybės atsiimti. Lietuvos bankas, parduodamas numizmatines vertybes, gali riboti pirkėjų srautus, atsižvelgdamas į el. parduotuvės techninius pajėgumus.

Moneta, skirta Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstitucijos ir Tarpusavio įžado akto 230 m. sukakčiai

Monetos kaina

Kiekis

Moneta, skirta Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstitucijos ir Tarpusavio įžado akto 230 m. sukakčiai 69,00 EUR
Išparduota

Monetos aversas

Monetos averse pavaizduotas Abiejų Tautų Respublikos herbas, – Stanislovo Augusto Poniatovskio laikotarpio apyvartinės monetos (talerio) herbas, – kurį juosia užrašai „ABIEJŲ TAUTŲ RESPUBLIKOS GEGUŽĖS 3-IOSIOS KONSTITUCIJA IR TARPUSAVIO ĮŽADO AKTAS“ ir „230“.

Monetos reversas

Monetos reverse fragmentas iš Konstitucijos preambulės bei stilizuotas motyvas iš Jano Mateikos paveikslo „Konstitucijos priėmimas“. Taip pat užrašai „Lietuva“, nominalas „20 €“, „2021“ ir UAB Lietuvos monetų kalykla logotipas.
Nominalas 20 eurų
Metalas sidabras Ag 925
Skersmuo 38,61 mm
Svoris 28,28 g
Monetos paviršiaus kokybė „proof“

Monetos dailininkas Giedrius Paulauskis

Briaunoje užrašas „1791“

Tiražas 2 500 vnt.
Išleista 2021-04-28
Moneta nukaldinta UAB Lietuvos monetų kalykloje

Aprašymas

Lankstinukas 

Pirkėjai taip pat domėjosi