Nominalo valiuta
Išleidimo metai
Monetos rūšis
Metalas
Monetų serijos
Ypatumai
Dėmesio: Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbtų ekstremaliosios situacijos sąlygų nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. asmenys gali atsiimti įsigytas numizmatines vertybes Lietuvos banko kasose tik pateikę galiojantį galimybių pasą arba jam lygiavertį dokumentą. Lietuvos banko kasose, numizmatikos įsigijimas ir/arba atsiėmimas, tik pateikus galiojantį galimybių pasą. Keičiasi numizmatinių vertybių pardavimo tvarka – kolekcinių monetų, nukaldintų iš tauriųjų metalų, – ne daugiau kaip po 1 vnt. (vietoje buvusių 2 vnt.), proginių monetų su Lietuvos nacionaline puse numizmatinėje pakuotėje, – ne daugiau kaip po 2 vnt. (vietoje buvusių 5 vnt.). Lietuvos bankas, parduodamas numizmatines vertybes, gali riboti pirkėjų srautus, atsižvelgdamas į el. parduotuvės techninius pajėgumus.

Moneta, skirta Algirdo Juliaus Greimo 100-osioms gimimo metinėms

Monetos kaina

Kiekis

Moneta, skirta Algirdo Juliaus Greimo 100-osioms gimimo metinėms (be dėžutės) 63,00 EUR
Moneta, skirta Algirdo Juliaus Greimo 100-osioms gimimo metinėms 67,00 EUR

Monetos aversas

Monetos averse semiotinio kvadrato fone pavaizduotas stilizuotas Vytis, viršuje užrašas LIETUVA, dešinėje monetos nominalas – 20 €, o kairėje išleidimo metai – 2017. UAB Lietuvos monetų kalyklos logotipas įspaustas apačioje monetos averso pusėje.

Monetos reversas

Monetos reverse semiotinio kvadrato fone išryškėja Algirdo Juliaus Greimo portretas, jo gimimo metinių skaičius – 100 ir užrašas ALGIRDAS JULIUS GREIMAS.
Nominalas 20 eurų
Metalas sidabras Ag 925
Skersmuo 38,61 mm
Svoris 28,00 g
Monetos paviršiaus kokybė „proof“

Monetos dailininkai Rolandas Rimkūnas ir Giedrius Paulauskis

Tiražas 3 000 vnt.
Išleista 2017-03-09
Moneta nukaldinta UAB Lietuvos monetų kalykloje

Aprašymas

Monetos briaunoje užrašas: BŪTI SEMIOTIKU – TAI KELTI PRASMĖS KLAUSIMĄ

Lankstinukas atsisiųsti

Pirkėjai taip pat domėjosi