Nominalo valiuta
Išleidimo metai
Monetos rūšis
Metalas
Monetų serijos
Ypatumai
Dėmesio: Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbtų ekstremaliosios situacijos sąlygų nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. asmenys gali atsiimti įsigytas numizmatines vertybes Lietuvos banko kasose tik pateikę galiojantį galimybių pasą arba jam lygiavertį dokumentą. Lietuvos banko kasose, numizmatikos įsigijimas ir/arba atsiėmimas, tik pateikus galiojantį galimybių pasą. Keičiasi numizmatinių vertybių pardavimo tvarka – kolekcinių monetų, nukaldintų iš tauriųjų metalų, – ne daugiau kaip po 1 vnt. (vietoje buvusių 2 vnt.), proginių monetų su Lietuvos nacionaline puse numizmatinėje pakuotėje, – ne daugiau kaip po 2 vnt. (vietoje buvusių 5 vnt.). Lietuvos bankas, parduodamas numizmatines vertybes, gali riboti pirkėjų srautus, atsižvelgdamas į el. parduotuvės techninius pajėgumus.

Moneta, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui

Monetos kaina

Kiekis

Moneta, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui 9,00 EUR

Monetos aversas

Monetos averse stilizuotas Vytis, viršuje užrašyta LIETUVA, kairėje – monetos nominalas 5 €, apačioje išleidimo metai – 2015. Monetos averse taip pat įspaustas UAB Lietuvos monetų kalyklos logotipas.

Monetos reversas

Monetos reverse pavaizduotas laivelis su sparno formos bure, Lietuvos trispalvė ir Tautinės giesmės muzikinis fragmentas, puslankiu užrašyti žodžiai NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMAS 25.
Nominalas 5 eurai
Metalas lydinys
Skersmuo 28,00 mm
Svoris 10,00 g
Monetos paviršiaus kokybė „PROOF-LIKE“

Monetos dailininkai Rūta Ničajienė ir Rytas Jonas Belevičius

Tiražas 25 000 vnt.
Išleista 2015-03-10
Moneta nukaldinta UAB Lietuvos monetų kalykloje

Aprašymas

Monetos briauna rantuota.

Lankstinukas atsisiųsti

Pirkėjai taip pat domėjosi